Programa - Be stabdžių

11:00 - 15:00

Ateina toks dienos metas, kai visos rytinės spūstys jau įveiktos, ant darbo stalo garuoja kava, arbata ( jei esi geras kolega , gal dar kas ir rytinę bandelę suorganizuoja), kolegos dalinasi vakarykščiais įspūdžiais ir tada į studiją įžengiu aš, ANTANAS.
Vedu laidą „Be stabdžių“, kur kiekvienas, nesvarbu, kur būdamas - kelyje, namuose ar darbe bus išgirstas, pakalbintas ir pamalonintas gera muzika.
Kas valandą skaitau žinias, supažindinu su naujausia orų prognoze, informacija iš Vilniaus ir Lietuvos kelių, kelelių. Supažindinu su svarbiausiais pasaulio įvykiais, įvairenybėm ir atradimais.
Man patinka su klausytojais diskutuoti, ginčytis, todėl kasdien organizuojam „Dienos temos“ valandėlę, kur kiekvienas klausytojas gali paskambinti ir išsikalbėti.
Žaidimai, viktorinos neatsiejama „Be stabdžių“ dalis, dėl to džiugu, kad galiu kasdien padovanoti ką nors iš „Kelyje“ dovanų skrynios ir pamaloninti visus, aktyviai dalyvaujančius radijo gyvenime.
Be abejo, visą savo darbo laiką laukiu pranešimų iš kelių, kurie palengvina kiekvieno aktyvaus keliečio gyvenimą ir leidžia gera nuotaika mėgautis visą darbo dieną.